قرارداد تامین کنندگان

قرارداد تامین کنندگان “اینجا ببین” حاضر براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، و با تابعیت از کلیۀ قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ و آیین نامه های مربوطه به صورت خاص، از تاریخ دریافت ایمیل و ثبت نام از سوی تامین کننده (مالک مشخصات ثبت شده در فروشگاه اینترنتی اینجا ببین) در سایت اینجا ببین به رسمیت قانونی خواهدرسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

ماده ۱) طرفین قرارداد:

قرارداد حاضر بین فروشگاه اینترنتی اینجا ببین (با مسئولیت محدود) ، از یک سو و مالک مشخصات ثبت شده در سامانه ثبت نام تامین کنندگان اینجا ببین که در این قرارداد
« تامین کننده» نامیده می شود؛ شرکت/ فروشگاه/ جناب آقای/ سرکار خانم ………………….. دارای شماره ثبت/ جواز کسب به شماره ……………………….. و کد ملی /شناسه ملی………………………… منعقد و برای طرفین حکم قرارداد قطعی را داشته و طرفین ملزم به اجرای تمامی مفاد آن می باشند.

ماده ۲) تعریف واژگان:

۱- اینجا ببین نام تجاری منتسب و متعلق به فروشگاه اینترنتی اینجا ببین است که به عنوان نام اختصاری سایت بکار می رود.

۲- فروشگاه اینترنتی اینجا ببین: وب سایت با آدرس اینترنتی https://injabebin.ir است که یک زیرساخت آنلاین و برای توزیع و فروش محصولات تامین کنندگان کالاهای مجاز، نقش بازاریاب را دارد و حقوق مادی و معنوی آن متعلق به فروشگاه اینترنتی اینجا ببین می باشد.

۳- مشتری / مصرف کننده نهایی یا خریدار : به شخص حقیقی یا حقوقی اطلاق میشود که کالا یا خدمات مورد نیاز خود را از طریق اینجا ببین سفارش می دهد.

۴- تامین کننده / فروشنده کالا : هر شخص حقیقی یا حقوقی که به واسطه انعقاد قرارداد با اینجا ببین به عنوان فروشنده، امکان فروش کالا و خدمات خود به مشتریان نهایی را از طریق سایت فروشگاه اینترنتی اینجا ببین دارد.

۵- قرارداد : به مجموعه شرایط توافق شده به صورت الکترونیکی یا مکتوب فیمابین اینجا ببین و تامین کننده اطلاق می شود که مطابق آن، شرایط لازم برای فراهم آمدن امکان فروش کالا در سایت فروشگاه اینترنتی اینجا ببین، به تایید اینجا ببین و تامین کننده می رسد و برای طرفین لازم الاجراست.

۶- سامانه هوشمند قراردادی اینجا ببین : زیرساخت آنلاین انعقاد قرارداد فیمابین اینجاببین و تامین کننده می باشد.

۷- پورتال تامین کنندگان: به زیرساخت نرم افزاری گفته می شود که کلیه تعاملات فیمابین تامین کننده و اینجاببین به منظور تامین کالا از طریق آن انجام می شود.

۸- فرآیند انعقاد قرارداد : به فرآیند الکترونیکی و آنلاین انجام توافق مابین تامین کننده و اینجا ببین گفته می شود و تابع قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ می باشد.

۹- فرآیند فروش کالا : به فرآیند دریافت سفارش مشتریان، اطلاع رسانی آن به تامین کننده و تامین کالای سفارشات از طریق تامین کننده که در قالب دستورالعمل فروش و تامین کالا به عنوان ضمیمه ی الزامی و لاینفک الکترونیکی قرارداد می باشد.

۱۰- دستورالعمل ها : کلیه ی اطلاعات تخصصی راجع به موضوعات مندرج در قرارداد هستند که به صورت الکترونیکی ضمیمه قرارداد بوده و جزء لاینفک قرارداد محسوب میشوند و اجرای تمامی آنها برای تامین کنندگان لازم الاجرا خواهد بود.

۱۱- حق الزحمه : معادل تومانی درصدی معین از قیمت فروش هر گروه از کالاهای تامین کننده در سایت اینجا ببین است.

۱۲- محصول : انواع کالاهای تامین کننده که قرار است از طریق وب سایت اینجا ببین در قالب کالا یا خدمات برای مشتری ارائه می گردد.

۱۳- پیشخوان تامین کننده: فضایی که اینجا ببین به صورت برخط جهت بارگذاری محتوا، مدارک شناسایی و سایر متعلقات در اختیار تامین کننده قرار می‌‌دهد و برخی اطلاعات مربوط به تامین کننده در آن نمایش داده می‌شود و راه ارتباط اصلی و رسمی اینجاببین و تامین کننده می باشد.

۱۴- حساب کاربری تامین کننده: حسابی است که با اختصاص نام و رمز عبور به تامین کننده تعلق گرفته است و تامین کننده توسط آن به پنل دسترسی خواهد داشت.

۱۵- ابلاغیه ها : موارد اجرایی هستند که در طول مدت همکاری از طریق پورتال، پیشخوان یا ایمیل از سوی اینجا ببین به صورت الکترونیکی به تامین کنندگان ابلاغ خواهد شد و جزء لاینفک قرارداد بوده و اجرای آن برای تامین کنندگان لازم الاجراست.

 

ماده ۳) موضوع قرارداد:

اقدام اینجا ببین به بازاریابی برای فروش کالاهای تامین کننده از طریق نمایش و ارائه محصولات در وب سایت اینجاببین به نشانی https://injabebin.ir مطابق قانون تجارت الکترونیک.

 

ماده 4) حق الزحمه

حق الزحمه اینجاببین مطابق با لیست فروش محصول از سوی فروشنده محاسبه خواهد شد.

 

ماده 5) فرایند فروش و پرداخت

فروش کالا به مشتری نهایی، صرفا توسط تامین کننده صورت می پذیرد و اینجا ببین تنها زیرساخت انجام فروش را فراهم می نماید.

 

ماده ۶) وجاهت قانونی، مدت و شرایط تمدید قرارداد

6-1) به استناد مواد فصل چهارم قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب ۱۳۸۲ این قرارداد وفق فرآیند الکترونیکی در سامانه اینجا ببین با پذیرش ایمیل معرفی شده در سامانه در هنگام ثبت نام و همچنین از طریق شماره معرفی شده در زمان ثبت نام توسط تامین کننده و ورود آن در سامانه توسط ایشان، حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.
تبصره: تامین کننده با ثبت نام در سایت اینجاببین، کلیه شرایط این قرارداد را پذیرفته است.

6-2) اين قرار داد از زمان انعقاد (مطابق با بند فوق) تا انتهاي سال جاري اعتبار دارد و در صورت عدم اقاله، خاتمه و یا فسخ قرارداد از سوی طرفین قرارداد، الحاقیه ها و دستورالعمل های وابسته به آن به صورت خودکار طبق آخرین شرایط مندرج در پورتال تامین کنندگان در انتهای هر سال به مدت یک سال شمسی دیگر تمدید می گردد و تامین کننده با ادامه فعالیت خود تمدید را پذیرفته است. لازم به ذکر است در انتهای هر سال پرداخت حق عضویت در سایت از طریق پنل فروشنده انجام میشود و حق عضویت به صورت سالانه دریافت میشود.

 

ماده ۷) شرایط حاکم بر قرارداد

7-1) طرفین موظفند کلیه اطلاعات محرمانه طرف دیگر از جمله اسناد حقوقی و توافق نامه همکاری فیمابین را در زمان قرارداد و پس از آن محرمانه نگاه دارند، مگر با دستور مورد مراجع ذی صلاح قانونی.

7-2) هيچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معناي شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فیمابین تامین کننده و اینجاببین نمی باشد.

7-3) در صورت بروز عوامل فورس ماژور، قرارداد موقتا متوقف و پس از رفع آن به همان روال سابق ادامه می یابد.

7-4) کلیه ابلاغیه ها، اخطارها، پیام‌ها و مکاتبات اینجاببین از طریق پنل کاربری تامین کننده و همچنین ایمیل معرفی شده ایشان صورت می‌گیرد. اینجاببین مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام‌ها توسط تامین کننده نخواهد داشت.

7-5) در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با توزیع کالا یا محصولات تامین کننده، مسئولیتی بر اینجاببین تحمیل گردد، تامین کننده موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر اینجاببین را جبران نماید.

 

ماده ۸) تعهدات اینجاببین

بر اساس مفاد این قرارداد اینجاببین متعهد به انجام امور ذیل می باشد:

8-1) هماهنگی با کلیه شرکت های پستی جهت ارسال کالاها به مشتری بر عهده تامین کننده می باشد.

8-2) اینجاببین مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های سایت، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی و اطلاع به تامین کننده، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری تامین کننده به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

8-3) اینجاببین آموزش‌های لازم را به تامین کننده جهت به روزرسانی لیست کالاها، موجودی آنها و قیمت فروش ارائه خواهد داد. تغییراتی که در نتیجه فروش کالا در مقدار کالا ایجاد می گردد و همچنین مشخصات سفارشات در هر لحظه برای تامین کننده از طریق پنل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود.

8-4) اینجاببین می تواند محتوای ارائه شده توسط تامین کننده و محتوای پیوند داده شده با آن را به منظور ارزیابی و آزمایش مورد استفاده قرار داده و آنها را در آرشیو خود نگهداری نماید.

 

ماده ۹) حقوق و تعهدات تامین کننده

9-1) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده موظف به ثبت اطلاعات و ارائه مدارک درخواستی اینجاببین خواهد بود.

9-2) به موجب این قرارداد تامین کننده موظف به مطالعه و رعایت کلیه ی قوانین، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ابلاغیه هایی که اینجاببین در بخش ” قوانین و مقررات”  یا پنل تامین کننده یا ایمیل ایشان قرارداده یا ارسال می شوند خواهد بود.

9-3) تامین کننده اظهار می‌نماید از کلیه مقررات قانونی از جمله مفاد قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان، قانون مبارزه با قاچاق کالا، مبارزه با پولشویی، قوانین تعزیرات، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‎ای، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مؤلفان، مصنفان و سایر قوانین مربوط اطلاع کامل دارد و پای‌بند به رعایت آن‌ها است. در صورت ادعا یا مطالبه حق از ناحیه اشخاص ثالث، مسئول پاسخ‌گویی و جبران خسارات احتمالی خواهد بود.

9-4) چنانچه تامین کننده در نتیجه استفاده مشتریان از محتوای تولید شده، به هرگونه اطلاعات شخصی مشتریان از جمله نام یا سایر اطلاعات و داده‌های شخصی آنان دسترسی پیدا کند، متعهد است:

الف- کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در رابطه با حریم خصوصی را رعایت نماید و در صورت نقض، عواقب آن را بپذیرد.

ب- تنها برای مقاصدی که اینجاببین مجاز دانسته است از این اطلاعات استفاده نماید

ج- هرگونه گردآوری، استفاده، تغییر و ذخیره اطلاعات مشتریان را تنها با اجازه اینجاببین و به صورت آشکارا انجام دهد.

9-5) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور پنلی که به او اختصاص یافته است شناخته می‌شود و مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی را که با نام کاربری او انجام می‌گیرند از قبیل محتوا گذاری، پذیرش سفارشات، ارسال اطلاعات و سایر موارد ارتباطی بر عهده خواهد داشت.

9-6) به موجب قرارداد حاضر تامین کننده متعهد است در صورت تغییر اطلاعات تماس خود، آن را فوراً به اطلاع اینجاببین برساند.

9-7) درخواست برداشت وجه از سوی تامین کننده، پس از گذشت 24 ساعت از زمان خرید محصول امکان پذیر است. ضمنا حداقل موجودی حساب تامین کننده باید به مبلغ 50 هزار تومان رسیده باشد تا قابل برداشت باشد.

ماده ۱۰) خسارات قراردادی

چنانچه به موجب این قرارداد از جانب تامین کننده خسارتی به اینجاببین یا مشتری نهایی وارد آید، تامین کننده ضامن جبران خسارت می باشد. بدیهی است شرایط این ماده جدای از ماده جرایم این قرارداد است و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

ماده ۱۱) حل اختلاف

11-1 ) حل اختلاف بین مشتری و تامین کننده:
در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه ی بین مشتری و تامین کننده، مورد اختلاف توسط اینجاببین به عنوان داور مورد رضایت طرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

11-2) حل اختلاف در تفسیر این قرارداد:

الف) در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با تفسیر مفاد و اجرای قرارداد حاضر ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، صلح و سازش مورد را مرتفع نمایند. در صورت لاینحل ماندن مورد اختلاف، حق مراجعه به مراجع ذیصلاح قانونی استان تهران برای طرفین محفوظ خواهد بود.

ب) در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین دو طرف به انجام تعهدات اوليه خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه مي دهند، در غیر این صورت تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف، تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

ماده ۱۲) تفسیر قرارداد

12-1) در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه‌ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد اینجاببین در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

12-2) کلیه حقوق اینجاببین (مطرح در این قرارداد) در زمان قرارداد و پس از آن قابل پیگیری می باشد.

 

ماده ۱۳) فسخ قرارداد

13-1) هر یک از طرفین می تواند با اعلام کتبی 7 روزه به طرف مقابل قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.

13-2) اینجاببین می‌تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات تامین کننده ، قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی تامین کننده به کلیه سیستم های اینجاببین را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق و امتیازات اعطا شده از جانب اینجاببین به تامین کننده متوقف خواهد شد و حق اینجاببین برای رد درخواست مجدد همکاری با تامین کننده محفوظ است.

13-3) در صورت محقق شدن هر تخلف عمدی یا قصور فاحش از سوی تامین کننده، اینجاببین می‌تواند با اخطار کتبی و قبلی هفت روزه قرارداد حاضر را فسخ نماید. در این صورت اینجاببین با لغو امتیاز کاربری، عرضه کالاهای تامین کننده را متوقف خواهد نمود.

 

ماده ۱۴) اقامتگاه قانونی طرفین

نشانی و اقامتگاه قانونی اینجاببین در وب سایت رسمی آن قید گردیده و اقامتگاه تامین کننده نیز همان محلی است که در پیشخوان تامین کننده توسط ایشان ثبت گردیده است و هر گونه تغییر در نشانی و اقامتگاه باید به اطلاع طرف دیگر برسد. ارسال هرگونه مکاتبات و اوراق عادی و رسمی به این نشانی ها، ابلاغ شده واقعی تلقی می شود.

ماده ۱۵) ضمائم و پیوست ها

دستورالعمل فرآیند فروش و تامین کالا

در راستای تشریح ماده ۵ قرارداد الکترونیکی منعقده فی ما بین سایت اینجاببین (با مسئولیت محدود) با نام اختصاری « اینجاببین » با تامین کنندگان، و استناد پذیری ماده ۶ قرارداد مذکور، دستورالعمل حاضر تدوین و به کلیه ی تامین کنندگان ابلاغ می گردد.

مفاد دستورالعمل:

ماده ۱) به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده تضمین می‌کند که از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد معاملات برخوردار است و چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان تامین کننده این قرارداد را منعقد می‌نماید، دارای اختیار قانونی لازم برای این کار است و در صورت نیاز مدارک نمایندگی خود را به اینجاببین ارائه می‌دهد.

ماده ۲) به موجب قرارداد حاضر، تامین کننده مسئول تطابق محتوای کالا و محصولات ارائه شده در سایت اینجاببین با کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و کسب مجوزهای مربوطه شناخته می‌شود.

ماده ۳) فروش کالا به مشتری نهایی، صرفا توسط تامین کننده صورت می پذیرد و اینجاببین تنها زیرساخت انجام فروش را فراهم می نماید. لذا مسئولیت صدور فاکتور در وجه مشتری نهایی بر عهده تامین کننده است.

ماده ۴) تامین کننده مسئول است پیش از ارائه هرگونه محتوا در سایت اینجاببین ، اختیارات قانونی لازم به منظور اعمال حقوق ناشی از این قرارداد را کسب نموده، و فارغ از هرگونه ادعا از سوی اشخاص ثالث اختیار عرضه آن را دارا باشد.

ماده ۵) مسئوليت ارسال و تحويل كالا به مشتری برعهده تامین کننده است و در صورت ارسال کالا غیر از زمان مقرر (پس از گذشت 24 ساعت در تهران و ۷۲ ساعت در شهرستان ها) مبلغ ده هزار تومان بابت هر محصول از تامین کننده کسر خواهد گردید.

ماده ۶) تامین کننده متعهد می گردد که مالک کالاهای ارائه شده به اینجاببین بوده و تمامی کالاها نو، آکبند، اصل و دارای گارانتی معتبر و مطابق شرایط ذکر شده در سایت اینجاببین می باشد. تامین کننده اذعان می دارد که کالا از مبادی رسمی کشور وارد گردیده است. بدیهی است مسئولیتی از این بابت متوجه اینجاببین نخواهد بود و چنانچه در این ارتباط خسارتی به سایت اینجاببین یا مشتری نهائی وارد آید، تامین کننده متعهد به جبران خواهد بود. خسارات موضوع اين بخش قرارداد پس از اتمام قرارداد همکاری نيز موضوعيت دارند.

ماده ۷) تامین کننده متعهد است در صورت اعمال هرگونه تغيير در نوع و بهای كالا، توقف توليد یا عرضه محصول، و همچنين تخفيف‌هاي ارائه شده به سایر خریداران را در اسرع وقت نسبت به تغییر آن در پنل تامین کنندگان اقدام نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به اینجاببین و مشتری نهایی، برعهده تامین کننده می‌باشد.

ماده ۸) تامین کننده مسئول تولید و کنترل و بازبینی اطلاعات محصولات، تعیین و اعلام قیمت و درج آنها در سایت اینجاببین است.

ماده ۹) تامین کننده مسئول انجام کنترل کیفیت محصولات خود است و اینجاببین تنها در صورت بروز هرگونه ادعا از سوی مشتریان مبنی بر معیوب و یا ناقص بودن کالا و یا عدم تطابق آن با سفارش ثبت شده (اعم از رنگ و سایر ویژگی های کالا)، نسبت به بررسی موضوع اقدام خواهد نمود و بر مبنای نظر کارشناسی اینجاببین ، اقدامات لازم اعم از تعویض کالا و یا عودت مبلغ سفارش به مشتری از سوی تامین کننده صورت خواهد پذیرفت.

ماده ۱۰) قیمت های مندرج بر روی سایت اینجاببین می بایست رقابتی و حداقل برابر با قیمت کالاهای مشابه در سایر فروشگاه ها (اعم از اینترنتی و یا غیر اینترنتی) باشد.

ماده ۱۱) بدیهی است در صورت صدور فاکتور در وجه اینجاببین و اظهار نمودن آن در گزارشات مالیاتی، مراتب مورد تائید نبوده و همچنین اینجاببین هیچ‌گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و مسئول خسارت وارده احتمالی تامین کننده خواهد بود.

ماده ۱۲) در صورت لغو شدن سفارش از سوی تامین کننده به دلیل “اتمام موجودی” یا “قیمت اشتباه” و یا تاخیر در ارسال کالا از سوی تامین کننده شرایط ذیل اعمال خواهد شد:

الف) لغو سفارش از سوی تامین کننده:

۱-الف) در صورتی که سفارش طی روز اول کاری به دلیل «اتمام موجودی» یا «قیمت اشتباه» از سوی تأمین کننده لغو گردد، صرفاً مبلغ کمیسیون به عنوان جریمه مصادره و هیچ گونه جریمۀ دیگری متوجه تأمین کننده نخواهد بود.

۲-الف) در صورتی که سفارش پس از روز اول کاری به دلیل «اتمام موجودی» یا «قیمت اشتباه» از سوی تأمین کننده لغو گردد، علاوه بر مبلغ کمیسیون، تأمین کننده به ازای هر کالای لغو شده متعهد به پرداخت مبلغ 20 هزار تومان در وجه اینجاببین می باشد.

۳-الف) در صورتی که سفارش در روز اول برای تهران و روز چهارم برای شهرستان ها لغو گردد، به ازای هر کالای لغو شده، کمیسیون و مبلغ 30 هزار تومان از تأمین کننده دریافت خواهد شد.

ب) تأخیر در ارسال کالا:

۱-ب) تأمین کنندگان شهر تهران موظفند تمامی سفارش های خود را طی یک روز پس از ثبت سفارش به مشتری تحویل دهند. زمان مذکور برای تأمین کنندگان خارج از شهر تهران، 3 روز می باشد.

ب-۲) در صورت عدم تحویل کالا تا 1 روز برای تهران و 3 روز برای شهرستان ها پس از ثبت سفارش به مشتری، اینجاببین می تواند کالا را لغو کند. در این صورت به ازای هر کالای لغو شده، کمیسیون و مبلغ 30 هزار تومان از تامین کننده دریافت می گردد.

ماده ۱۳) بازگشت کالا:

13-1) تامین کننده مرجوع کردن کالا و یا تعویض كالا را تحت شرایط زیر می پذیرد:

الف) كالاي تحويل داده شده توسط تامین کننده، معیوب، تاریخ مصرف گذشته یا مطابق مندرجات سفارش کالا و توصیفات آن نباشد. در اين شرايط مشتری بلافاصله، آن را به تامین کننده عودت می دهد و تامین کننده ظرف يك روز كاري پس از دريافت آن، كالا را مطابق انتخاب مشتری تعويض نموده و یا کل مبلغ آن را عودت دهد. چنانچه کالا به علت کمبود موجودی قابل تعویض نباشد، تامین کننده ملزم است بهای کالا را از طریق اینجاببین به مشتری عودت نماید.

ب) تامین کننده میبایست نهایتاً طی دو روز کاری پس از عودت کالا نظرات و اعتراضات خود را مبنی بر بازگشت کالا، قبول و رد آن به همراه دلیل و مدارک مورد نظر به ایمیل admin@injabebin.ir ارسال نماید. بدیهی است که هرگونه درخواست یا اعتراض که پس از مدت اعلام شده در این بند و یا از طرق دیگر غیر از ایمیل مذکور به اینجاببین ارسال شود مورد قبول نخواهد بود.

ج) در صورتی رویت مشکلات ظاهری در زمان تحویل کالا، مشتری نهایی می تواند از پذیرش آن امتناع نماید و تامین کننده در قبال پذیرش عودت کالا و تقبل هزینه بازگشت آن مسئول می باشد.

13-2) در رابطه با هزینه حمل و نقل سفارشات عودت داده شده از(یا به) مشتری، موارد به شرح ذیل می باشد:

الف) در صورتیکه عودت کالا ناشی از کالای معیوب و یا ناقص و یا ارسال کالای مغایر با سفارش مشتری (رنگ، سایز، مدل و غیره) توسط تامین کننده باشد، به ازای هر آیتم مبلغ 25 هزار تومان جهت کلیه هزینه های مرتبط از اشتباه تامین کننده از ایشان دریافت و یا از حساب وی کسر می گردد.

ب) در صورتی که عودت کالا ناشی از قصور تامین کننده نباشد، هزینه بند فوق (الف) شامل حال تامین کننده نخواهد شد.

ج) هزینه ارسال کالا توسط تامین کننده به محل سکونت مشتری، بر عهده مشتری است.

تبصره: برای کالاهایی که توسط تامین کننده می بایست نصب یا مونتاژ گردد، هزینه اضافی از قبیل ایاب و ذهاب یا هزینه نصب از مشتری نهایی توسط تامین کننده دریافت می شود.

ماده ۱۵) جزئیات و هزینه های حمل و نقل کالاهای حجیم

15-1) کالای حجیم به کالایی گفته می شود که ابعاد آن (ابعاد بسته بندی کالا) مساوی یا بزرگتر از ۸۵ سانتی متر * ۵۵ سانتی متر * ۵۰ سانتی متر باشد، و یا وزن آن برابر یا بیش از ۳۰ کیلوگرم باشد.

15-2) در صورتی که تامین کننده امکان تحویل رایگان کالاهای حجیم در محدوده شهر تهران را داشته باشد، می تواند کالاها را  به دست مشتریان برساند. لازم به توضیح است کالا می بایست در داخل واحد محل سکونت مشتری (با احتساب طبقات) تحویل ایشان گردد. همچنین در صورتی که تامین کننده به طور مستقیم اقدام به ارسال کالا می نماید، می بایست از وسیله حمل و نقل متناسب با حمل کالا استفاده نماید.

نسخه هاي قرارداد :

اين قرارداد شامل 15ماده است كه در 2 نسخه تنظيم شد كه هر دو اعتبار يكسان دارند.

عضویت به عنوان فروشنده در سایت “اینجا ببین” به معنای تایید قرارداد می باشد.